top of page

GELİN HAMAMI

Gelin Hamamı

UNUTULMAZ

MUTLU BİR ANI İÇİN

En mutlu gününüzden önce arkadaşlarınızla geçireceğiniz mutlu bir anı sunuyoruz sizlere.

Gelin Hamamı

Gelin hamamı Osmanlı Dönemi’nden kalma bir gelenektir. Geçmişte kayınvalidelerin gelin adaylarının fiziksel özelliklerini incelemesi amacıyla düzenlenen gelin hamamı, günümüzde gelin ve davetliler için unutulmaz bir eğlenceye dönüşmüş durumdadır.

 

Kökü tarihe dayanan gelin hamamı geleneğini yaşatırken düğün öncesi stresten arınır, sevdiklerinizle birlikte samimi bir ortamda harika bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca gelin hamamı yeni aile fertlerinizle de yakınlaşabileceğiniz geleneksel bir uygulamadır.

 

Düğün öncesi bakımının uygulanabildiği gelin hamamı organizasyonu kına gecesi ve bekarlığa veda konseptleriyle birlikte uygulanabilir. Gelinin hamama çalınan müzik eşliğinde girmesiyle başlayan gelin hamamı, yıkanma ve kına faslı ile devam eder. Gelin ve arkadaşları hamam kınası yakıldıktan sonra doyasıya eğlenir.

Düğün öncesinde cildin temizlenmesi ve yenilenmesi için bakıma ihtiyaç duyar. Avrasya Hamam olarak sunduğumuz profesyonel kese ve köpük masajının yanı sıra sauna, jakuzi, buhar odası gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Hamamın iyileştirici etkileri ile cildiniz toksinlerden arınır ve kendinizi hafif, rahatlamış hissedersiniz. Huzur ve dinginlik veren ortamlarda size sunduğumuz hizmet, zihninize de dinlenme ve rahatlama fırsatı sunar. Terapi niteliğinde olan gelin hamamı, sizi hem pırıl pırıl bir cilde kavuşturur hem de düğüne hazırlık sürecindeki zihinsel yorgunluğu atarak canlanmanızı sağlar.

 

 

Düğünden önceki son durak olan gelin hamamı konsepti, normal hamam konseptinden çok daha farklı ve çok daha özeldir. Bu özel güne uygun süslemeler, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar. Gelin hamamınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraf karelerinde yer alan detaylar sizi mutlu edecektir.

 

Eğlenirken harcanan enerjiyi geri kazanmak ve gelin hamamına keyif katmak isteyen konuklarımız için açık büfe hizmetini de sunuyoruz.

ERKEKLER HAMAMI

Erkekler hamamı hergün 

08:00 - 24:00 arası hizmetinizde

BAYANLAR HAMAMI

Bayanlar hamamı hergün 

10:00 - 22:00 arası hizmetinizde

bottom of page