top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tesisinizde ne gibi hizmetlerden faydalanabiliriz?

Tesisimizde giriş ücretine dahil olarak; Türk hamamı ,Sauna, Fin Hamamı, Yarı Olimpik Havuz, Jakuzi, Duşlar ve Dinlenme alanları  kullanımından faydalanabilirsiniz. Ayrıca keselik bölümünde kese, köpük masajı, kahve masajı hizmeti ve masaj odalarımızda Klasik ( İsveç) yağ masajı ve çeşitli yağ masajları hizmeti verilmektedir.

Havuz için bone takmak zorunlu mu ?

Bone takınmadan havuz kullanımı yapmak yasaktır. 5 TL bir ücret karşılığında işletmemizden bone satın alabilir, ya da hali hazırda bir boneniz var ise onu getirebilirsiniz.

Hangi günlerde ve saatlerde hizmet veriyorsunuz ?

Her iki bölümümüzde (Kadınlar-Erkekler) haftanın her günü hizmet vermektedir.

Erkekler bölümümüz 06:30-24:00 saatleri arasında;

Kadınlar bölümümüz haftanın her günü 09:00 -  22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Havuzların boyutları ve sıcaklık değerleri nedir?

Tesisimizde iki ayrı havuz bulunmaktadır. Erkekler bölümümüzde bulunan havuzumuz yarı olimpik havuz standartlarında 24 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindedir. Derinliği 150 cm’dir. Sıcaklığı 26-28 C derecedir. 

Kadınlar bölümümüzde bulunan havuzumuz 10 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğindedir  Su sıcaklığı ise 26-28 C derecedir.

İçeride ne kadar kalabiliriz ?

Bir seans 3 saat sürmektedir.

Çocuklar için fiyatlandırmanız nasıl ?

0-3 yaş arası misafirlerimizden ücret alınmamaktadır. 3-7 arası yarım ücret ve 7 yaşından büyük misafirlerimizden tam ücret alınmaktadır.

Not: 3 yaşından büyük erkek çocuklarının kadınlar bölümüne, 3 yaşından büyük kız çocuklarının da erkekler bölümüne girmeleri yasaktır.

Değerli eşyalarımızı muhafaza edebileceğimiz bir yer var mı ?

Gelen her müşterimize oda tahsis edilmektedir. Oda kapılarımızda otomasyonlu kilit sistemi  bulunmaktadır. Size vermiş olduğumuz bilekliklerle odalarınızı kilitleyerek güvenli ve içiniz rahat bir şekilde hamam keyfi yapabilirsiniz.

Randevu almamıza gerek var mı ?

Randevu sistemimiz masaj bölümümüz için gereklidir. Tesis kullanımı ya da kese- köpük masajı gibi hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız gerekmemektedir. Randevuyu iletişim bölümünden bizi arayarak oluşturabilirsiniz.

 

 

Nasıl İletişim kurabilirim?

İsterseniz web sitemiz ve ilanlarımızda  yazan iletişim numaralarımız ile isterseniz web sitemizin iletişim formlarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazın hamama gelinir mi ?

Yaz aylarında sıcak havanın etkisiyle vücudumuz kış aylarına göre daha fazla terler ve cildimiz kış aylarına oranla daha sık ölü deriyi vücuttan atma gereksinimi duyar. Bu ölü deriyi vücuttan atmanın en güzel yolu hamam ve kesedir.  Ayrıca sıcaklık ve terleme etkisiyle eklemlerimizde mantar oluşmakta ve bu mantarı yine hamamda temizlenerek vücudumuzun atabiliriz.

Gelirken yanımızda ne gibi malzemeler getirmemiz gerekiyor ?

Tesisimizde havlu, peştamal, terlik gibi ekipmanları ücretsiz bir şekilde sizlere sağlıyoruz. Erkekler bölümünde ücretsiz şort hizmeti de verilmektedir. Kadın misafirlerimiz kendi  havuz kıyafetlerini getirmeleri gerekmektedir.

Kadınlar ve erkekler aynı tesisi mi kullanıyor ?

Tesisimizde kadınlara özel ve erkeklere özel iki ayrı bölüm bulunmaktadır.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Mutfak bölümümüzde soğuk ve sıcak her türlü meşrubat mevcuttur.

Ne tür masajlar yaptırabiliyoruz ?

Spa bölümümüzde terapistlerimiz Klasik ( İsveç ) Yağ Masajı , Anti Stres , Derin Doku Masajı, Spor Masajı, Aroma-terapi, Lokal Masajlar (Baş, Omuz ,Sırt, Bacak , Ayak) , Selülit Masajı ve Hamile Masajı gibi masajlar yapmaktadır. Fiyat ve süreleri masaj türüne göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Neden kese olmalıyız?

Vücudumuzun en önemli organı cildimizdir, cildimizin bakımı ise hamam kese ve köpükle olur. Kese olmanın en önemli faydalarından bir tanesi de cildinizi ölü deriden arındırır, Cildinizdeki gözenekleri açar, bu sayede cildiniz nefes alır, her zaman taze ve diri görünür.

 

Cildiniz yağlı ise kese sayesinde yağ salgınından arınır ve cildinizin yağlanmasının önüne geçer. Kese olmanın bir diğer faydası ise yenilenen hücreler sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

 

ERKEKLER HAMAMI

Erkekler hamamı hergün 

08:00 - 24:00 arası hizmetinizde

BAYANLAR HAMAMI

Bayanlar hamamı hergün 

10:00 - 22:00 arası hizmetinizde

bottom of page